עורך

עורך דין פלילי

אם אתה מוצא את עצמך זקוק לעזרה של עורך דין פלילי או סנגור, לא יהיה צעד חכם יותר אם תלך לעורכי דין המספקים ייעוץ חינם

כמעט בכולם צריך לשלם עבור הייעוץ, הכולל גם בדיקה של התיק, עורך דין פלילי נקרא גם סנגור כך בלשון המשפטית

 

מדוע צריך לשלם עבורה הייעוץ ?

מאחר ועורך דין בכלל ועורך דין פלילי בפרט, יכול להציל אותך מלשבת תחת סורג ובריח להמון זמן ולכן על הזמן בו מעיין בתיק וקורא אותו בעיון רב תוך כדי ניתוח הראיות על כך אתה משלם לעורך דין פלילי ולא בחינם.

 

אתה תידרש אם אתה עומד בפני תביעה בעוון לשלם גם פיצויים וגם קנס בעשרות אלפי שקלים.

“דמי בית המשפט” ודמי המדינה מתווספים לעלות עם השנים כאשר מדובר במסגרת תיק אזרחי וכן גם כאשר מדובר במסגרת תיק פלילי.

אתה צריך לספק את המידע הקונקרטי על המקרה שלך לעורך הדין, ואת הנראטיב במקרה כדי לאפשר לעורך דין לתת ייעוץ משפטי מצויין ולא פחות מכך, כל זאת כדי להעריך את המקרה הסיכויי הצלחה או סיכויי הפסד ואז להגיע להסדר טוב

על עורך הדין פלילי או הסנגור מוטלת האחריות לבחון כל עובדה בתיק וכך עו”ד עושה, כל עובדה תיבדק בנפרד מנותקת מהראיות ושילובם של כל העובדות האם יכולות לבסס הרשעה.

 

הכל נעשה על מנת לרכוש את ההגנות  המצויות בסעי’ 34 לחוק העונשין.

אתה תמצא את הפרטים בתיק שלך עם אפשרות של, ודא שאתה מרגיש נוח עם עורך הדין שלך, דרך טובה לעשות זאת על ידי סידור פגישה. שים לב שאם אתה מואשם בפשע, אתה יכול לקבל החלטה בעזרת עורך דין מוכשר. סנגור טוב לא ייתן לך שום הבטחות שווא.

 

אם אתה מוצא אנשי מקצוע משפטיים שדוחפים אותך להעסיק אותם ולספק לך הבטחה לנצח את המקרה שלך, אתה חייב להבין כי עורך הדין הוא רק מנסה לרמות אותך.

 

זה לא צריך להיות כל כך קשה לך להשיג עורך דין מכובד שיש לו מוסר עבודה הרבה יותר טוב ויכול לעזור לך עם הצרות שלך. ייעוץ משפטי נרחב, כדוגמת עו”ד פלילי, ייתן לך פרטים מפורטים על המקרה שלך עם החוקים שאתה יכול להיות מורשע בהם.

בדרך כלל תחויב בסביבות 25% עד 50% כמקדמה עבור השירותים ואת היתרה אח”כ. אתה עדיין יכול למצוא הרבה

 

עלויות אחרות יחויבו לך לאורך כל התהליך. כמה עמלות נוספות אשר יעלה לך שרתי התהליך, דמי העד, תצהירים, העתקים שיא, תמלילים, עדים מומחים, חדרי תצהירים, ומסמכים ממשלתיים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *