zastavárny

Úvod do půjček zastavárny

Není neobvyklé, že by někdo náhle čelil finanční krizi. Občas můžete mít neočekávané účty za zdravotní péči, možná vám bude těžké zaplatit školné vašeho dítěte nebo nebudete mít žádnou dohodu o včasné splacení půjčky, kterou jste mohli využít pro koupi vašeho domu. To je normální, někdy i jiný může mít někdo neočekávané výdaje. Za těchto okolností máte dvě možnosti. Jedním z nich je prodej některých vašich osobních věcí. Druhou možností je půjčit si peníze od zastavárny. autozastavárna

Než se k zámečníkovi dostanete k půjčce, měli byste tuto záležitost pochopit a musíte si uvědomit pár věcí.

1. Co je zastavárna? Je to podnik, který poskytuje krátkodobé úvěry proti zajištění. Záruka může být jakákoli cenná položka. Někteří majitelé zastavárny také kupují a prodávají použité nebo nové položky.

2. Jak se liší záležitost zastavárny od výplatních půjček? Payday půjčky jsou typicky krátkodobé půjčky a jsou k dispozici pouze těm, kteří mají důkaz o pravidelných výplatách. Tyto půjčky také berou v úvahu vaše kreditní skóre. Zástava rozšiřuje úvěr proti zajištění. Pokud nevrátíte vypůjčenou částku, majitel záložce si ponechá věc, která je nabízena jako záruka.

3. Jaký je modus operandi zastavárny? Tento proces je poměrně jednoduchý. Vyvoláte zámečník s předmětem, který zamýšlíte nabízet jako záruku, majitel zámečníka hodnotí svou hodnotu a na základě jeho posouzení vám nabízí půjčku. Obvykle získáte asi 50% ceny nabízeného kolaterálu. Doba trvání půjčky je obvykle devadesát dní, ale může být obnovena zaplacením dodatečných poplatků.

Po vrácení vypůjčené částky v plné výši se záruka vrátila. Podmínky úvěru jsou zpravidla nabízeny písemně na lístek na záložce, který vám byl poskytnut v době přijetí půjčky.

4. Jaká je výše peněz nabízených zastavárnami? Především závisí na položce, kterou nabízíte jako zajištění. Úvěr může být tak malý, jako jen sto dolarů, nebo to může být tisíce dolarů.

5 Jaké jsou důsledky nevyplacení úvěru? Pokud se vám nepodaří vrátit vypůjčenou částku, záložník si jednoduše ponechá položku, kterou jste nabídli jako záruku.

6. Je vaše kreditní skóre ovlivněno půjčováním peněz od zastavárny? Zámečníci neověřují váš úvěr při nabízení půjček. Potřebujete jen hypotéku, abyste získali úvěry. Dokonce i když se vám nepodaří vrátit zapůjčené peníze, záležitost se nehlásí žádné úvěrové agentuře.

7. Položky, které mohou být nabízeny jako záruka za půjčku ze zastavárny: Měli byste si uvědomit, že položky, které nabízíte jako zástavy, by měly být záchranářem snadno dostupné, pokud nemůžete vrátit vypůjčenou částku. Většina zastavárny obecně akceptuje jakýkoli předmět pro domácnost jako záruku, čímž se prohlubuje částka, která má být vypůjčena. Dávají přednost drobným drahým předmětům, jako jsou drahé šperky, mince, hudební nástroje, sběratelské předměty, domácí elektronika a zbraně. Některé záložny by také přijaly větší věci, včetně člunů, aut a motocyklů.

8. Jsou zastavárny oficiálně povoleny? Ano, jde o legálně schválenou firmu, přičemž každý stát má definovaná pravidla a předpisy, pokud jde o to, kdo může pracovat a odkud, stejně jako druh služeb, které lze nabídnout. Důrazně doporučujeme, abyste se vždy zabývali licencovanými záložnami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *