pánve

Grilované pánve – Jak grilovat ryby na varnou desku pomocí grilovací pánve

Mnoho z nich prostě nemůže správně vařit rybu ve varné desce. Pro některé se stává velmi zábavné, že se zdá, že trvá navždy vařit, a přesto ryby skončí suché. Jak funguje gril?

Grilovací miska je navržena tak, aby pečlivě napodobovala způsob grilování vaření potravin. Jedinečným rysem je pomalé vaření jídla a zároveň utěsnění šťávy ve vašich rybích filéch, rybích steaků a dokonce i celé ryby. Panva také vaří vařené ryby tím, že dovoluje, aby se vlhkost zvedla v otevřených prostorech mezi zvednutými hřebeny v pánvi, což vedlo k lepší chuti. Tyto hřebeny slouží jako stojan pro odvádění tuků z jídla a shromažďují je v prostorech mezi zvednutými hřebeny, aniž by přicházeli do styku s potravinami. Takže, zpět na vaření vaší ryby, zde je základní “jak to” tipy, které gril pan výzvou:

Odborníci uvedli, že litinové grilovací pánve jsou skvělé pro vše, co chcete vařit při velmi vysokém teple.

Obzvláště v dobře opečené pánvi, protože vše, co musíte udělat, je dát na vysoký plamen pár minut a nechat to horko horko, bez přidání tuku nebo oleje do pánve. Buďte opatrní, jelikož přinášíte litinu do ohnivé horké vody, která je po celou dobu horká, včetně rukojeti.

Zatímco pánev se horká, připravte si rybí steaky. Olivový olej bruste velmi lehce po celé rybce. Smažte sůl a papriku a poté rybu vložte do pánve. Kuchařte 2-3 minuty na jednu stranu pro tenký řez steak a 3-6 minut pro hustší steaky. To stačí k získání ostrých ryb na každém grilovaném povrchu. Vaše ryba na grilu se provádí po vločení vidličkou. Vezměte na vědomí, že je vhodné použít kartáčový olej na ryby, protože vyvýšené části na dně grilovací pánve grilovacie panvice shromažďují mastnotu, ve srovnání s přidáním oleje přímo na pánví, které pouze maziva nahromadí.

Pokud se dostanete příliš dýmu, nezakládejte, jednoduše snižte teplo. Litinová pánvi uchovává teplo déle, což bude i nadále vařit ryby, zatímco postupně zpomaluje teplo a kouř. Nerozměrujte ryby v tomto okamžiku, uvidíte, že musíte rybu nudit, což znamená, že není připraveno k obrácení. Budete vědět, kdy je čas, protože ryby se uvolní bez námahy v okamžiku, kdy je otočíte. Umožněte, aby se vaše ryba usadila a zvýšené hřebeny grilovací pánve poskytnou vašim steakům lákavé značky grilu.
Grilování ryb na varnou plochu pomocí grilovací pánve vám umožňuje rychle a snadno grilovat jídlo v interiéru, aniž byste potřebovali hodně času v kuchyni. Navíc získáte fantastickou cestu k jídlu s nízkým obsahem tuku. Budete milovat, že na povrchu vašich rybích steaků budete mít opuštěný nebo trochu “spálený” chutný vzhled, který zároveň dodává vašim rybám další texturu a chuť. Doufám, že tipy vám pomohou vařit ryby na grilovací pánvi správně pomocí horní kamny. Ale pokud jste nikdy neměli ryby na grilu, začněte hned!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *