simulátory

Automobilové simulátory a rozšířená přehrávání skutečných závodů světa

Jsem si jistá, že byste nebyla příliš překvapená, kdybych vám řekla, že expert NASCAR existují simulátory závodních automobilů. Koneckonců jste pravděpodobně někde seděli v arkádě a řídili vozy ve videohře. Můžete dokonce mít počítačovou hru, kterou chcete hrát, která zahrnuje závodní auta. Dnes mají závodní automobily na nich kamery, které zaznamenávají vše, co se děje. Lidé doma se mohou dívat, na svém televizoru a mají pocit, jako by byli v závodním voze. A některé z těchto záběrů se ve skutečnosti používají ve videohrách, nebo jsou používány herními programátory k jejich vytvoření závodní simulátor.

Guru simulátory závodních automobilů, které přecházejí perform dalšího kroku, potřebují funkci reálného přehrávání ze skutečného světa. To znamená, že simulátory automobilových závodů musí používat skutečné závody, aby získaly veškeré své údaje a umožnily, aby byli řidiči umístěni perform přesně stejných pozic a okolnosti, jako je závodní automobilový řidič v aktuálním závodě. Pak mohou procházet různými scénáři a vyzkoušet různé strategie, abyste viděli různé výsledky. To se často děje v leteckých simulátorech po havárii. Piloti v simulátorech létali přesně stejný allow jako piloti, kteří se podíleli na havárii, s využitím všech dat z černé skříňky, doufejme, že se dají lépe.

Pro závodění je into ještě lepší, protože jsou k dispozici kamery a veškeré další údaje z vozidla. Znávají otáčky motoru, rychlost automobilu, vibrace a fyziku, která s ní souvisejí – což znamená všechny matematické rovnice a mají živé movie zdroje. Tímto způsobem mohou modernizovat simulátory automobilových závodů tak, aby byli tak skuteční, že řidič v simulátoru brzy zapomene, že nejsou skutečně v reálném autě na závodní dráze, sedí v počítači.

To skutečně pomůže tomu, že řidiči pochopí, co se tam děje na závodní dráze, a určitě into zlepší bezpečnost. Mohlo into také zastavit všechny směšné a zbytečné cílené klepání, narušení nebo poslání kolegy řidiče perform zdi. Nemluvě o bojích, ke kterým došlo po závodě, když dva řidiči spojili nebo dokonce zničili své vozy kvůli chybě jednoho z nich nebo obou. Opravdu doufám, že into všechno uvažujete a přemýšlejte o tom. Máte-li nějaké připomínky nebo nápady na nové technologie pro auto simulátory, prosím, pošlete mi e-mail.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *